Aktuální nabídka bonusového programu

Lenovo Simple Backpack

Batoh na notebook do 15.6"

69 bodů

Lenovo Concise Carrying Case

Brašna na notebook do 15.6"

79 bodů

Lenovo ThinkPad Bluetooth Laser Mouse

Myš bezdrátová, laserová, naklápěcí kolečko

139 bodů

Lenovo Slim DVD Burner DB65

DVD vypalovačka černá, slim, externí, USB 2.0

149 bodů

Lenovo ThinkPad 12.5” Ultrabook Topload

Brašna na notebook pro 12.5" ultrabooky

199 bodů

Lenovo Ultraslim Plus Wireless Keyboard and Mouse

Set klávesnice a myši černý, bezdrátový 2.4GHz

209 bodů

Lenovo IdeaTab A1000

Tablet - Cortex A9 Dual-Core 1,2 GHz, Dotykový 7" 1024x600, RAM 1024MB, eMMC 16GB, GPS, WiFi, Bluetooth 3.0, microUSB, microSD slot, Webkamera 0.3 Mpx, 1 článková baterie, Google Android 4.1

? bodů

Lenovo Iomega EZ Media & Backup Center 2TB

Chytré domácí úložiště CPU Marwell 1.2GHz, 128MB DDR3, SATA II, USB 2.0, GLAN

769 bodů

Lenovo Yoga Tablet 8 stříbrný

Tablet - MediaTek MT8125 Quad-Core 1.2GHz, multidotykový 8", 1280x800 IPS, RAM 1GB, eMMC 16GB, GPS, WiFi, Bluetooth 4.0, 2x webkamera 5 Mpx + 1.6 Mpx, 2 článková baterie, Google Android 4.2

999 bodů

Úplná pravidla bonusového programu

 1. Reklamní akci "Bonusový program" (dále jen „akce“) pořádá Ježek Vojtěch, IČO 75243431, se sídlem Na stráni 244, Jablonné v Podještědí, 471 25 ( dále také jako "provozovatel" ), v termínu od 1.5.2014.
 2. Účastnit akce se může každý, kdo řádně splní podmínky této akce specifikované v těchto úplných pravidlech akce a využije připsané body na slevu z ceny objednaného zboží (dále jen „Body“), získané za objednávku zboží, které objedná z katalogu společnosti Ježek Vojtěch v době termínu akce (dále jen „účastník“). Vratné obaly se do částky nákupu nezapočítávají. Body v konečné etapě akce (objednání reklamního předmětu nebo slevového výrobku) představuje slevu na uskutečněné dodávky zboží.
 3. Za každou objednávku zboží a služeb účastník získá body, resp. příslušný počet bodů. Body budou připisovány společně s dodávkou objednaného zboží a služeb. Provozovatel má právo v případě vrácení zboží účastníkem při jeho dodávce ponížit odpovídajícím způsobem počet připsaných bodů. Pro získání příslušného počtu bodů je rozhodující hodnota objednaného zboží. V případě neobvyklé velikosti objednávky je provozovatel oprávněn upozornit účastníka na tuto skutečnost a přizpůsobit velikost objednávky její běžné velikosti.
 4. Účastníci akce se mohou akce účastnit opakovaně (pokud opětovně splní její podmínky), a tím mohou získat více bodů. Každý bod je ovšem možné uplatnit pouze jednou.
 5. Účastníkovi vzniká za nasbírané body oprávnění získat slevu na objednané zboží ve formě některého z reklamních předmětů a slevových výrobků uvedených v katalogu Bonusového programu. Za určitý počet bodů je možné vybírat z několika reklamních předmětů a slevových výrobků uvedených v katalogu Bonusového programu. Slevu na objednané zboží je možné realizovat tak, že dle počtu nasbíraných bodů si účastník vybere reklamní předmět a nebo zakoupí slevový výrobek za 1Kč. Slevové výrobky jsou v katalogu v kategorii 50 a více bodů a reklamní předměty jsou v kategorii 5 až 50 bodů.
 6. Body jsou nepřevoditelné mezi různými subjekty.
 7. Nárok na uplatnění slevy ve formě reklamních předmětů či slevových výrobků vzniká každému účastníkovi pouze za předpokladu, že si objedná z katalogu Bonusového programu jím vybraný reklamní předmět a slevový výrobek , uvede své jméno, příjmení a adresu jeho provozovny pro doručení reklamního výrobku a slevového výrobku a kontaktní telefon. Nárok vzniká každému účastníkovi, který má ke dni objednání reklamního předmětu a slevového výrobku uhrazeny k tomuto datu veškeré splatné závazky vůči provozovateli. Při předání reklamních předmětů a slevových výrobků budou body účastníkovi odečteny. V opačném případě nárok na získání reklamních předmětů a slevových výrobků bez náhrady zaniká.
 8. Slevové výrobky budou účastníkům předány osobně, nebo budou doručeny účastníkům na jimi uvedenou adresu v termínu do 30 dnů od objednání reklamního předmětu na internetové adrese www.jezekit.cz nebo e-mailovou objednávkou na adrese obchod@jezekit.cz
 9. Neuplatní-li účastník svůj nárok na slevu ve formě reklamního předmětu či slevového výrobku způsobem uvedeným v bodě 7 a 8, nevznikne tak oprávnění k získání této slevy.
 10. Provozovatel nenese odpovědnost za vady na reklamních předmětech a slevových výrobcích. Případné reklamace reklamních předmětů a slevových výrobků budou řešeny příslušnými obchodními zástupci provozovatele, má-li na ně účastník nárok.
 11. Jediná závazná pravidla akce jsou uložena u provozovatele. Úplné aktuální znění pravidel je po celou dobu platnosti akce zveřejněno na internetové adrese www.jezekit.cz. Pro případ existence rozdílných znění pravidel je platné a závazné jejich poslední znění uveřejněné na uvedené internetové adrese.
 12. Provozovatel si vyhrazuje právo v odůvodněných případech změnit pravidla akce, reklamní akci zrušit či přerušit. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nahradit výše uvedené reklamní předměty a slevové výrobky obdobného typu a odpovídající hodnoty, jakož i měnit podmínky předávání reklamních předmětů a slevových výrobků v případě, že mu reklamní předměty a slevové výrobky nebudou poskytnuty tak, aby mohly být účastníkům předány v souladu s pravidly akce. Reklamní předměty a slevové výrobky jsou k dispozici v omezeném množství. Aktuální stav zásob reklamních předmětů a slevových výrobků je na vyžádání u provozovatele. Kromě těchto případů nelze slevu poskytnout v peněžité podobě, či dodáním jiného zboží či služeb.
 13. Na reklamní předmět a slevový výrobek není právní nárok. Vymáhání reklamních předmětů a slevových výrobků či účasti v této akci právní cestou je vyloučeno. O všech sporných otázkách, které by se v akci vyskytly, rozhodne s konečnou platností tříčlenná komise, jmenovaná provozovatelem. Z účasti na akci jsou vyloučeni zaměstnanci provozovatele, jejich rodinní příslušníci, velkoobchodní odběratelé.
 14. Objednáním reklamního předmětu a slevového výrobku vyjadřuje každý účastník akce svůj souhlas s jejími úplnými pravidly.

Pravidelné čištění (odstranění prachu), doprovodné kontroly mechanicky namáhaných částí a optické kontroly předchází nejčastější příčiny závad počítačů a notebooků. Více o profylaxi výpočetní techniky ...

Rozšiřte Váš stávající počítač na více pracovních míst. Software SoftXpand udělá z Vašeho počítače 2, 4 nebo až 8 nezavislých pracovních míst. Více o rozšíření...

Bonusový program | © 2013 Vojtěch Ježek Informační technologie